Trans Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Ambarı

Ankara'dan Türkiye'nin Her Noktasına Uygun Kaliteli Hızlı Taşımacılık Trans Nakliyat'ta.

ANKARA NAKLİYE AMBARI

KALİTELİ TAŞIMACILIK

KALİTELİ NAKLİYAT BURADA

ŞEHİRLER ARASI & ŞEHİR İÇİ

ANKARA ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

BÜKÜK KÜÇÜK NAKLİYE ARAÇLARI

EN BÜYÜK ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

NAKLİYE HİZMETLERİ

ŞEHİR İÇİ NAKLİYE, EVDEN EVE NAKLİYAT, PALET & SANDIK YÜKLERİ, FUAR KONGRE TAŞIMACILIK, ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK, FABRİKA MALZEMELERİ TRANSFERİ, KURUMSAL ŞİRKET TAŞIMACILIĞI, BÜYÜK KÜÇÜK ARAÇ HİZMETİ, OFİS BÜRO TAŞIMACILIĞI, PARÇA EŞYA NAKLİYATI, PARSİYEL YÜK TAŞIMA.

Ankara Ev Eşyası Nakliyat, Parça eşya veya komple ev eşyası taşımacılığı olarak da bilinen taşıma biçimidir. Parsiyel yada komple taşımada amaç şehirler arası ev taşıma fiyatlarını müşteri için daha ekonomik taşımayı sağlamaktır. Aynı güzergahtaki birden fazla ev eşyasını aynı kamyon ile taşıyarak taşımanızı ekonomik hale getirebilirsiniz. Firmamız Türkiye'nin Tüm il ve İlçelerine eşya taşıması yapmaktadır.

Firmamız eşyalarınızı evlerinizden ambalajlayıp kamyona indirilme sırasına göre yerleştirilir. Eşyalarınızın tamamı düzgün bir şekilde istiflendikten sonra bağlanır. Eşyalar arasına büyük kartonlar konularak  eşyaların birbirine karışması önlenmiş olur yada eşyaların envarterleri çıkarılarak listelenir, İndirme yerlerinde bu listeye göre eşyalarınız teslim edilmiş olur. Ankara parça eşya taşıması belli plan içerisinden gerçekleştiğinden taşıma tarihinden en az dört gün öncesinden firmamız ile iletişim geçmeniz gerekmektedir. Ankara eşya olarak taşınacak ürünleriniz  paketleme, ambalaj demonte ve montajların yapılması, kurulum ve yerleştirme işlemlerini firma personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ankara Trans Nakliyat Firması olarak parça eşya taşımacılığı hizmeti adı altında profesyonel ekibimizle sizlere bu hizmeti sunmaya devam ediyoruz...

ANKARA EV EŞYASI TAŞIMACILIĞI;

  • Ekonomik Çözümler

  • Zamanında Teslimat

  • Kaliteli ve Güvenli Taşımacılık