Trans Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Ambarı

Ankara'dan Türkiye'nin Her Noktasına Uygun Kaliteli Hızlı Taşımacılık Trans Nakliyat'ta.

ANKARA NAKLİYE AMBARI

KALİTELİ TAŞIMACILIK

KALİTELİ NAKLİYAT BURADA

ŞEHİRLER ARASI & ŞEHİR İÇİ

ANKARA ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

BÜKÜK KÜÇÜK NAKLİYE ARAÇLARI

EN BÜYÜK ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

NAKLİYE HİZMETLERİ

ŞEHİR İÇİ NAKLİYE, EVDEN EVE NAKLİYAT, PALET & SANDIK YÜKLERİ, FUAR KONGRE TAŞIMACILIK, ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK, FABRİKA MALZEMELERİ TRANSFERİ, KURUMSAL ŞİRKET TAŞIMACILIĞI, BÜYÜK KÜÇÜK ARAÇ HİZMETİ, OFİS BÜRO TAŞIMACILIĞI, PARÇA EŞYA NAKLİYATI, PARSİYEL YÜK TAŞIMA.

TRANS HAKKINDA

2007 Yılında Ankara merkezinde kurulan TRANS NAKLİYAT halen taşımacılık sektöründe gelişimini sürdürmektedir. Yıllardır nakliye hizmeti sunmanın tecrübesi ile başta Ankara olmak üzere yurt içinde kara taşımacılığı hizmeti ile faaliyet göstermektedir. Modern nakliye araçları ve geniş araç kapasitesi ile büyüme hedeflerini sürdüren şirketimiz, Ankara Merkez ve  Türkiye'nin her bölgesine kara yolu taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Sürekli yenilenen modern araçlarımız ve  konusunda uzman personelimiz ile  güvenilir kara yolu taşımacılığı hizmeti sunarak, Müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı ve zamanında teslimatlar yapmayı hedeflemekteyiz. Bizi değerli kılan Çevreye saygı, Etik davranış, Yenilikleri seven, Müşteri memnuniyeti ön planda tutan ve Çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdır.

TRANS NAKLİYAT